Rezydencje Villanette

 

 

 

 

Rezydencje Villanette

Dom pasywny

Jak budować fundamenty

 

Villanette
Autorska Pracownia Architektury , Dagmara Obłuska
05-816 Michałowice
ul. Parkowa 16

0048 601 93 93 55
biuro@villanette.pl

www.villanette.pl

  


W pracowni Villanette projektuje się niekonwencjonalnie. Inspiracją jest twórczość Gaudiego, nieco oswojona i dostosowana do współczesności. Chcemy, aby formy i kształty, czasem świadomie przerysowane, emanowały spokojem i ciepłem, dając jednocześnie odbiorcy poczucie wyjątkowości, odrębności, komfortu.
Projekty powstające w naszej pracowni przeznaczone są dla ludzi z fantazją,lubiących przestrzeń i światło. Ich realizacja wymaga precyzji i zaangażowania, ale w zamian dostarcza satysfakcji i zadowolenia na wiele lat.
Tworzymy domy dla tych, którzy nie chcą rozwiązań stylizowanych na pałace i dwory, którzy nie lubią zimnego minimalizmu, ale nie zadowolą się także nudną przeciętnością.
Oferujemy projekty z galerii Villanette, jednak przede wszystkim zajmujemy się projektowaniem domów na zamówienie wraz z ich wnętrzami i otoczeniem, dając możliwość obsługi kompleksowej. Specjalizujemy  się w projektowaniu rezydencji, wnętrz i ogrodów, ale też chętnie podejmiemy się innych wyzwań architektonicznych,takich jak projekty domów jednorodzinnych i wielopokoleniowych, pensjonatów, obiektów usługowych, domów weselnych, siedzib firmowych. Pracownia oferuje też szeroki wybór projektów gotowych domów i rezydencji, dostępnych na stronie internetowej www.villanette.pl, a swoim Klientom udostępnia szereg cennych, sprawdzonych kontaktów z firmami wykonawczymi i usługowymi, niezbędnymi w procesie budowy.

Dagmara Obłuska.