Oferta


Gdyby nasi Klienci musieli zajmować się tymi wszystkimi sprawami, odnieśliby wrażenie, że sami własnoręcznie budują dom. Ale współpracując z firmą DDG DOMY, można lekką ręką powierzyć swoją inwestycję fachowcom. Budowa domów pod klucz, każdy etap  zostanie wykonany z największą starannością i – co równie ważne – w terminie. Zawsze ściśle przestrzegamy daty rozpoczęcia i zakończenia prac budowlanych.

Kiedy zdecydują się Państwo na konkretny projekt, opracujemy i przedstawimy szczegółową ofertę z kalkulacją na pełen etap - budowa domu pod klucz. Będzie ona uwzględniać trzy etapy budowy: stan surowy, stan deweloperski i stan pod klucz. Po zapoznaniu się z ofertą zyskają Państwo pewność, że dobrze rozumiemy Państwa oczekiwania.

Gwarancja jakości albo nie zapłacą Państwo ani złotówki
Budowa domów jednorodzinnych, każdy etap budowy prowadzony jest przez wysoko wyspecjalizowaną brygadę i odbierany w oparciu o szczegółowe procedury. Dzięki temu przez cały czas utrzymujemy jednakowo wysoką jakość wykonania, potwierdzoną przez dwie gwarancje:

  • 5-letnią gwarancję na wszystkie prace realizowane przez DDG DOMY,

  • gwarancję satysfakcji, zgodnie z którą nie pobieramy od Klientów żadnych zaliczek. Płatność następuje dopiero po bezusterkowym odebraniu danego etapu inwestycji.


Prosimy o pilny kontakt
Zapraszamy do współpracy osoby z Warszawy, Łodzi oraz całej Polski. Jeżeli planują Państwo budowę domu w dowolnym miejscu w Polsce i chcą Państwo przekazać związane z tym obowiązki jednemu wykonawcy, oszczędzając czas i pieniądze – prosimy o kontakt mailowy marian.jarmondowicz@ddgdomy.com.pl lub telefoniczny 500 009 150. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.