O firmie

DDG Domy to firma funkcjonująca z powodzeniem od ponad 20 lat na rynku budowy domów jednorodzinnych. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi cieszymy się ciągłym wzrostem zainteresowania naszymi usługami. Jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale posiadającą szczególną pozycję na rynku łódzkim oraz rosnącym zainteresowaniem na terenie innych województw, szczególnie województwa śląskiego.

W oparciu o wyspecjalizowane brygady, świadczymy usługi w wykonaniu wszelkich rodzajów prac budowlanych, jak i deweloperskich oraz wykończeniowych na rzecz klientów indywidualnych.

W związku z przywiązaniem do tradycji solidnego budowania, nasze domy w większości powstają w technologii murowanej POROTHERM, czyli ceramiki poryzowanej łączącej tradycję z nowoczesnością w budownictwie. Wykonujemy również domy w innych technologiach murowanych takich jak: Ytong, Silka, gazobeton, zawsze zgodnie z projektem i życzeniem Inwestora.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczoną usługę, realizując budowę ściśle według założeń projektu budowlanego oraz według ustaleń z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji budowy. Proponowany przez nas system pracy i podziału etapów budowy, gwarantuje optymalizację czasu i najwyższą jakość wykonania.

Dbamy o dobre relacje z Klientami, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał DDG Domy oparty jest o kompetentnych, zaangażowanych i dobrze wyszkolonych pracownikach. Jesteśmy przygotowani do działalności we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowane brygady.

Dzięki umiejętności wykorzystania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania, pozycja DDG Domy stale rośnie zapewniając ciągły rozwój firmy.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową na sumę 1 000 000,00 PLN dla każdej inwestycji.

Gdyby nasi Klienci musieli zajmować się tymi wszystkimi sprawami, odnieśliby wrażenie, że sami własnoręcznie budują dom. Ale współpracując z firmą DDG DOMY, można lekką ręką powierzyć swoją inwestycję fachowcom. Budowa domów pod klucz, każdy etap  zostanie wykonany z największą starannością i – co równie ważne – w terminie. Zawsze ściśle przestrzegamy daty rozpoczęcia i zakończenia prac budowlanych.

Kiedy zdecydują się Państwo na konkretny projekt, opracujemy i przedstawimy szczegółową ofertę z kalkulacją na pełen etap – budowa domu pod klucz. Będzie ona uwzględniać trzy etapy budowy: stan surowy, stan deweloperski i stan pod klucz. Po zapoznaniu się z ofertą zyskają Państwo pewność, że dobrze rozumiemy Państwa oczekiwania.

Gwarancja jakości albo nie zapłacą Państwo ani złotówki 
Budowa domów jednorodzinnych, każdy etap budowy prowadzony jest przez wysoko wyspecjalizowaną brygadę i odbierany w oparciu o szczegółowe procedury. Dzięki temu przez cały czas utrzymujemy jednakowo wysoką jakość wykonania, potwierdzoną przez dwie gwarancje:

  • 5-letnią gwarancję na wszystkie prace realizowane przez DDG DOMY,

  • gwarancję satysfakcji, zgodnie z którą nie pobieramy od Klientów żadnych zaliczek. Płatność następuje dopiero po bezusterkowym odebraniu danego etapu inwestycji.

Jeżeli planują Państwo budowę domu w dowolnym miejscu w Polsce i chcą Państwo przekazać związane z tym obowiązki jednemu wykonawcy, oszczędzając czas i pieniądze – prosimy o kontakt mailowy  marian.jarmondowicz@ddgdomy.com.pl  lub telefoniczny 500 009 150. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.