Budowa domów jednorodzinnych w ciągu 9 miesięcy. Czy to możliwe ?

Własny dom to poczucie bezpieczeństwa, swoboda i szczęście domowników. Niestety, czas jego budowy wydaje się koszmarem, jeśli najpierw trzeba zebrać informacje o potrzebnych dokumentach, potem zebrać te dokumenty i jeszcze pilnować ekip robotników.

A to wszystko pod presją czasu i w obawie, aby niczego nie przeoczyć, jednak mimo to:

Jest o wiele prostsze wyjście...

…powierzenie jednej firmie całości budowy oraz potrzebnych formalności. Państwu jako inwestorom pozostaje wówczas to, co najprzyjemniejsze: wybór projektu i spokojne oczekiwanie na klucze do własnego domu.

Dlaczego uważamy tę opcję za idealną?
Ponieważ – gdybyśmy mieli taki wybór wtedy, kiedy powstawały nasze domy – chcielibyśmy je wybudować właśnie w ten sposób. Zatem...
Zacznijmy od początku.
Wybierają Państwo dom swoich marzeń: gotowy projekt z katalogu lub bogatej oferty internetowej albo unikalny, stworzony wyłącznie dla Państwa. Ważne, aby był funkcjonalny, estetyczny i zgodny z założonym budżetem. Na życzenie przygotowujemy kalkulację dla konkretnego projektu.
Nie pobieramy żadnych zaliczek.
Po podpisaniu umowy przekazują nam Państwo upoważnienie do reprezentowania ich w urzędach i czekają na klucze do własnego domu.
  


 

W tym samym czasie fachowcy z DDG DOMY intensywnie pracują nad Państwa przyszłym domem.

  • Przeznaczają kilkadziesiąt godzin na załatwienie wszystkich potrzebnych formalności w urzędach, w tym pozwolenie na budowę oraz wszystkie przyłącza (energetyczne, wodne, gazowe, kanalizacja)

  • Przedzierają się przez gąszcz przepisów, a nawet pomagają w uzyskaniu kredytu.

  • Kupują i przywożą na miejsce materiały oraz przygotowują plac budowy.

  • Organizują zaplecze socjalne i nadzór geodezyjny.

  • Wyznaczają kierownika budowy.

  • Koordynują prace średnio 17 ekip budowlanych, między innymi: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, posadzkarzy, elektryków, hydraulików, brygad od ocieplenia dachu i płyt kartonowo-gipsowych, ocieplenia i tynkowania elewacji, glazurników...

  • Wreszcie dokonują odbioru budynku, aby mogli się Państwo do niego wprowadzić.