Firma budowlana


Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na terenie Łodzi, Warszawy oraz w całej Polsce.  Firma DDG Domy powstała w Łodzi, w 2007 jako spółka „córka” istniejącej od 1991 roku firmy WELLMADE Sp. j. R. Skulimowski.  DDG Domy na początku działalności korzystała z doświadczenia i zaplecza fachowców z firmy Wellmade, obecnie posiadamy własne wyspecjalizowane brygady budowlane, których wiedza i doświadczenie gwarantują wysoką jakość realizowanych inwestycji.

Budowę dzielimy na trzy etapy: stan surowy, prace deweloperskie i prace pod klucz. Czas wykonania domu pod klucz to 9 miesięcy. Bezpiecznie jednak jest zarezerwować na budowę domu pełen rok. Poszczególne etapy trwają: 3 miesiące - stan surowy, 3 miesiące - prace deweloperskie i 3 miesiące - prace pod klucz.

W naszych realizacjach preferujemy pewne i sprawdzone technologie. Najczęściej budowa domu w naszej firmie realizowana jest w oparciu o technologie ceramiczne np.: Porotherm (ostatnio do polecenia jest technologia na piankę), Leier, Max lub z gazobetonu, Ytonga, Silka i keramzytobetonu.

Ze względu na rosnące koszty energii nasza firma budowlana proponuje Państwu nowe, wysokie standardy ocieplenia budynków, które wpływają znacząco na obniżenie kosztów ogrzewania domu - domy energooszczędne i domy pasywne. Do niedawna standardem było ocieplenie ściany styropianem grubości 12 cm, obecnie to styropian 15 a nawet 20 cm. Budując dom energooszczędny, w porównaniu do domu o niższych parametrach cieplnych, można zaoszczędzić nawet do 50 % kosztów na ogrzewaniu. Zapraszamy do nas do biura, żeby porozmawiać o szczegółach oferty.

Najwyższą jakość budowania pozwalają nam utrzymać stworzone i wprowadzone przez nas unikatowe procedury wykonawcze. Na podstawie tych procedur dokonujemy odbiorów poszczególnych etapów realizowanej budowy. Wynikiem tych działań jest stale rosnącą jakość, potwierdzona przez naszych Klientów wystawionymi referencjami.

Budowa domów to nasza specjalność. Przy realizacji domu uczestniczą tylko i wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży. Dzięki temu i innym zabiegom możemy udzielić na wykonywany zakres prac 5-letniej gwarancji.

Jeśli jesteś zainteresowany budowaniem domu w okolicach, Łodzi, Warszawy lub innego rejonu Polski zadzwoń (+48) 500 009 150 lub napisz e-mail: marian.jarmondowicz@ddgdomy.com.pl. Na e-mail odpowiemy najdalej w ciągu 24 godzin.