Artykuły

 

 

 

 

Jak budować fundamenty

 

Własny dom już w cenie mieszkania w bloku? Tak, to możliwe!

Cena jednego metra kwadratowego mieszkania w Polsce waha się od 5 000 do 13 000 złotych/m2. Już w cenie mieszkania w bloku wybudują Państwo z  DDG DOMY dom pod klucz. Więcej o konkurencyjnych cenach opowiemy za chwilę. To jeden z powodów, dla których warto powierzyć inwestycję właśnie DDG DOMY. Aby jeszcze bardziej przekonać Państwa do współpracy z nami, przedstawiamy cztery zasady realizacji każdego zlecenia. Oto nasz przepis na sukces Państwa inwestycji.

 
 

Po pierwsze: optymalny projekt.
Pomagamy go wybrać lub tworzymy specjalnie dla Państwa. Podpowiadamy, które opcje najlepiej spełnią Państwa oczekiwania finansowe i estetyczno-funkcjonalne. Klienci wybierają projekt domu z szerokiej oferty biur projektowych lub z zasobów internetowych. Jest jeszcze jedna możliwość: na indywidualne życzenie współpracujący z nami architekci stworzą projekt specjalnie dla Państwa.

Po drugie: żadnych formalności.
Załatwiamy za Państwa wszystkie sprawy urzędowe. Dom pod klucz, przy jego budowie pojawia się ich naprawdę sporo, ale zespół DDG DOMY zajmie się wszystkimi. Uzyskanie kredytu bankowego na jak najkorzystniejszych warunkach, sporządzenie kosztorysu dla banku, zdobycie pozwolenia na budowę, a nawet odbiór budowy – to tylko część zadań, których wykonanie bierzemy na siebie. Dla Państwa oznacza to wygodę, mniej stresu i więcej wolnego czasu.

Po trzecie: kompleksowe wykonawstwo.
Wykonujemy w 100% i kontrolujemy jakość każdego etapu budowy. Przejmujemy wszystkie zadania, związane z budową domu. Wyręczamy Państwa w zakupie materiałów i przywozimy je na miejsce. Zapewniamy także niezbędny sprzęt, obsługę geodezyjną i tworzymy zaplecze socjalne. Wykonujemy przyłącza energii elektrycznej, wody i kanalizacji oraz opracowujemy do nich całą dokumentację. Prace rozpoczynamy i kończymy w ustalonych z Państwem terminach. Domy pod klucz realizujemy kompleksowo.

A teraz proszę spojrzeć, jak dbamy o jakość Państwa inwestycji.

Realizację, zlecenia dzielimy na trzy etapy: stan surowy, stan deweloperski i stan dom pod klucz. Odbiór budowy opiera się na unikalnych procedurach wykonawczych i następuje po każdym etapie. Państwa inwestycja poddawana jest zatem 3x dokładniejszej kontroli niż wymagają przepisy.

Po czwarte: bezpieczeństwo i zaufanie.
Udzielamy podwójnej gwarancji na wszystkie usługi DDG DOMY.

To jeden z najważniejszych punktów oferty. Jeszcze przed podpisaniem umowy mogą Państwo zapoznać się z naszymi referencjami, a także obejrzeć wybudowane przez DDG DOMY domy. Dzięki temu sami przekonają się Państwo o jakości wykonawstwa.

Dbamy o bezpieczeństwo na wszystkie możliwe sposoby. Zawsze dostarczamy na budowę materiały I gatunku, posiadające atesty i certyfikaty. Udzielamy 5-letniej gwarancji na wszystkie usługi. Gwarancją obejmujemy także czas realizacji inwestycji (stan deweloperski w 6 miesięcy). Zgodnie z gwarancją satysfakcji natomiast, nie pobieramy od Klientów zaliczek. Płacą Państwo wyłącznie za 100-procentową, bezusterkową realizację danego etapu.

 

 

Następna >>