Wizyt:
Wszystkich: 113926 Dzisiaj: 49
Projekty Z500 DDG Domy Sp. z o. o.

Dlaczego my

Nie pobieramy zaliczek – w ramach zorientowania na jakość nie pobieramy zaliczek płacicie Państwo dopiero po pełnym wykonaniu każdego etapu i po dokonaniu odbioru technicznego przez Kierownika Budowy.

Jesteśmy zorientowani na jakość – analizujemy na bieżąco rynek budowlany, wprowadzamy nowe technologie, materiały i innowacyjne rozwiązania, tak aby nasza współpraca przynosiła satysfakcję Klientom.

Gwarancja – jakość naszych prac popieramy udzieleniem 5 letniej gwarancji

Lata doświadczeń – posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu domów jednorodzinnych, zapewniamy przeszkolone, sprawdzone, wyselekcjonowane, stałe brygady budowlane, kierowane przez Mistrza Budowlanego oraz nadzorowane przez Kierownika Budowy.

Dajemy Państwu pełną wiedzę o przebiegu budowy – jeszcze przed rozpoczęciem budowy macie Państwo pełną informację na temat, co będzie się działo i w jakich terminach, na bieżąco możecie Państwo kontrolować i obserwować jak rośnie Wasz dom.

Pomagamy, nie naciągamy – przygotowujemy wycenę dla Państwa konsultując z Państwem Wasze potrzeby i oczekiwania. Przygotowana wycena zawiera wszystkie koszty, jakie są konieczne do wybudowania Waszego domu. Nie pojawią się w trakcie budowy niespodzianki, że coś zostało niewycenione i trzeba dopłacać, co zdarza się niestety wielu nierzetelnym firmom oferującym początkowo niską cenę budowy domu.

PONADTO OFERUJEMY

ADAPTACJĘ PROJEKTU W CENIE 3700 ZŁOTYCH !!!
Cena obejmuje wszelkie niezbędne sprawy, takie jak: projekty przyłączy, instalacji, drobne zmiany architektoniczne, a także koncepcję zagospodarowania terenu.
Po wykonaniu adaptacji następnym krokiem jest załatwianie formalności w urzędach. Z tych czynności także możemy Państwa wyręczyć. Załatwienie kompletu dokumentów, poczynając od mapy do celów projektowych, poprzez uzyskanie warunków zabudowy, przyłączy, kończąc na pozwoleniu na budowę, to maksymalny koszt 1400 złotych, zależny od ilości załatwianych spraw. Jednakże, gdy podpiszecie Państwo umowę na współpracę z naszą firmą na budowę Państwa domu, opłata za adaptację, jak i za załatwianie formalności urzędowych będzie anulowana w całości. ZAPRASZAMY DO BIURA, ABY POROZMAWIAĆ O SZCZEGÓŁACH.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczoną usługę, realizując budowę ściśle według założeń projektu budowlanego oraz według ustaleń z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji budowy. Proponowany przez nas system pracy i podziału etapów budowy, gwarantuje optymalizację czasu i najwyższą jakość wykonania.

Dbamy o dobre relacje z Klientami, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał DDG Domy oparty jest o kompetentnych, zaangażowanych i dobrze wyszkolonych pracownikach. Jesteśmy przygotowani do działalności we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowane brygady.

Oferujemy dodatkową pomoc przed rozpoczęciem budowy w zakresie:

  • wykonania kosztorysy do banku, pomagamy w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach
  • wyszukania działki budowlanej w interesującym Państwa rejonie i pomoc w zakupie
  • zakupu i wykonania adaptacji projektu, oraz wykonania projektu indywidualnego
  • załatwiania wszelkich formalności w Urzędach związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę

Jesteśmy elastyczni – każdą inwestycję realizujemy ściśle według projektu budowlanego, ale też w miarę potrzeb, na etapie realizacji staramy się dostosować do unikalnych potrzeb naszych Klientów i wprowadzać ewentualne zmiany zgodnie z ich życzeniami.

Dotrzymujemy obietnic – nie składamy nierealnych deklaracji. Przyjęte przez nas terminy realizacji poszczególnych etapów budowy są ściśle przestrzegane, co zapewnia Państwu podpisana z nami umowa.

Lubimy to, co robimy – specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych i każdy nowo wybudowany dom, oraz szczęśliwa mieszkająca w nim rodzina przynoszą nam ogromną satysfakcję. Pomaganie ludziom w spełnianiu ich marzeń to nasza prawdziwa pasja.

Misja firmy – w DDG Domy stawiamy na osiągnięcie najwyższej jakości realizowanej usługi, dlatego inwestujemy w szkolenia pracowników, poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie materiałów, aby zadowolenie Klientów było naszą wizytówką.

   

 

Od początku istnienia naszej firmy byliśmy nastawieni i przywiązani do tradycyjnych systemów budownictwa, czyli tzw. murowanych technologii. Będąc na bieżąco i podążając za nowymi rozwiązaniami poprzez ciągłe szkolenia i doskonalenia załogi naszej firmy, murujemy domy na zaprawę termoizolacyjną i tradycyjną (Si / P+W / AKU), a także na cienką spoinę (PROFI) lub na zaprawę w piance (DRYFIX).

Facebook